נומרולוגיה

מהי נומרולוגיה?
נומרו: מספרים.
לוגיה: תורה.

נומרולוגיה:
זוהי תורת המספרים עתיקת יומין שהחלה עוד בבריאת העולם כאשר אלוהים ברא את העולם בשישה ימים… ביום הראשון ברא את השמיים, ביום השני ברא את האור.. ביום השלישי…וכן הלאה… וביום השביעי:

"תנוח מכל מלאכתך.." כאשר לכל יום אנרגיה, מספר עם תדר שונה ועצום המכיל בתוכו דרכי חשיבה, דפוסי התנהגות, מצבים וחויות. לאחר מכן המשיכו חוקרים רבים וביניהם פיתגורס פילוסוף ומתמטיקאי יווני קבע את הקשר בין יסודות היקום לבין שפת המספרים הנומרולוגית. ולכל מספר רטט משלו והוא ניחן בכוח אנרגטי שעשוי לפעול בתיאום או בחוסר תיאום עם שאר המספרים הפועלים בייקום אלבט איינשטיין:

"…כולם רוקדים לפי מנגינה מסתורית, הנשמעת ברקע מפי חלילן נעלם." כאמור, שיטת הנומרולוגיה מתבססת על ניתוח תאריך הלידה אשר לו חשיבות עליונה, זאת משום שהוא מורכב ממספרים אשר להם תדר אנרגטי המשקף את סיפור חייו של האדם ומעניק לו כיוון ומטרה בחייו. רבים מאיתנו אינם מודעים לכך כי ישנו תפקיד לשמו הגענו לעולם, ורק תת המודע שלנו יודע לשם מה הגענו לכאן והוא פונה אלינו באמצעים שונים כמו אינטואיציות, חלומות, מסרים ועוד..

איבחון נומרולוגי נעשה על ידי:
ניתוח בסיס תאריך הלידה הנקרא גם בשם 'הייעוד הנשמתי' אשר מכיל את תמצית חיינו. חישוב תאריך הלידה על פי נוסחאות נומרולוגיות המבטאות את 'תוכנית העבודה' של הנשמה ואת הדרך שלנו להגשמת הייעוד התפקיד לשמו הגענו לעולם.
ניתוח 'סוד האותיות' המרכיבות את שמנו המלא.

לסיכום:
זוהי מערכת הפעלה משוכללת ומושלמת הפועלת ע"פ תדרים וקודים מוסכמים, בעזרתם ניתן ליצור,
לבנות ולבצע שינויים שבסופו של דבר יסייעו לנו לחיות חיים מלאי סיפוק והגשמה. במילים אחרות…
נומרולוגיה היא לתכנן מסלול מחדש…

כן, ממש כמו gps המסייע לנו בעיתות צורך.